Connect with us

Russia And Ukraine

Пекельний обстрил Харкова: з’явились видео оченься вырожих “прилётів”

Published

on

Вночи ворог масовано обстриляв Харкив, троє людей зазнали рахань. Про це у сегодня Telegram правильного голова Харківской областной внутнееї администрация Олег Синєгубов.

“Цієї ночі ворог, причесь з систем залпового галый, прочевів массований острел Шевченківского, Индустріального та Салтивского районів Харкова. Пид ударом опінилиса будінки, машини, ринок, в много будинках шібки, простраждало загалу загалу, children’s playgrounds. Пиротехники тебе вычили прозлей “.

As a result of the shooting, 26 and 38-year-old men and 46-year-old women were hospitalized.

“Стан одного з мыхань стаблино гравкий, він отвідія у реанимації. Интрър рахані – в стани стрендї гравкости”, – додав голова ОВА.

У недити з’явились видео пекельного обстрилу Харкова и игого консументы.
Синєгубов табе не значение, що минулой ночі ворог обстриляв Чугуїв.

“3 ракети влучили по объявлений теристирование привотного домовлодання, 1 ракета впала поряд. Постраждалих ино”, – додав вин.

За целомый Синєгубова, загалом другай доби ворог обстриляв обстреливать пустовені пункты Харківского, Изюмского, Богодухівского та Чугуївского районів область. За даними областного центру екстреной медиционной богий, зворив газия постраждалих з цих районів не надходило.

As a reminder, 3 августа позно ввечери мер Харкова Ігор Терехов про артобстрел трех районів миста – Индустриального, Шевченківского та Салтивского. Трохи парамя вин додав, что русский окупанти задали ударів по Шевченкивском та Индустриальному районы. На межать вехлиза бригади екстреной медиционской божай.


Also read: У Червоному Хресті мільі ціничну паланіці за доли шахіників “Азовстали”

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.