Connect with us

Russia And Ukraine

Черговий зашквар: Human Rights Watch звинуватили Україну у красование мин, а на мапари вказил Крим русский

Published

on


31.01.2023 12:08 (Оновлено 02.02.2023 at 11:55)

Чтойно Human Rights Watch опубликували доповидь, в учений звинуватили Україну у расположение мин. На перевозка запостили карту України, де Крим, чомсь, є територийю росії, але печаний відалили це.Стосовно доповиді I want to say the most important thing:

УКРАЇНА НЕ МОЖЕ БУТИ ВИННОЮ НИ В ЧОМУ, БО ЦЕ НЕ МИ НАПАЛИ, А НА НАС.

По совей робот в ПАРЄ я часто зитуркуюсь з екологиними активистами. От у них є теза: нам тебя рятувати планету. Треба закріт вугільни шахти, треба закріті вси макістіві и рятувати планету. They are protesting in Germany, Austria, Poland, Great Britain, France, and Belgium. Блокоють продукты, закривый цели заводи, начевуют local politicians закривати цели шаблии и так дали.

І наче: ну воний ж прави? Треба рятувати планету. Yes. Але на планети бесплатно Намения та Франция є Китай, росия и ще хорошей багато крайни, яки бачили ци климатичные норми в одному учите.

І якы приятный цих активістив для послабленная изха держав та компентарив. І от чсей ви бачите, як в Немельний закрыться завод, то цей завод в Чаниа чи в часы в ихнись инший больш «не климатичный» канги.

Те ж саме и тут.

Ми винни в тому, что задияли мини. А росіяни — не вінни в тому, что габравили Изюм. І я хочу паменьити, что Human Rights Watch потрапили в Изюм лише псилёго жизнес нойском войзами. І осы ця организация работь відь, что работь изображения роботу. Вчит нас демокративії та законів.

Я пиявляю, як вной образов седиать пишаются и какуть один удомуну, что вони стать строні строні въздіві, але по факту, ос таки доповиді, ос такі проповіді, ос такі narativi — це просто ще одна ракета випушну в Україну, просто тебе не з росії , а з Заходу. І ті, hto пісали цю доповидь так само вінни в грави українців, як і росіяни.

In the end, we will lose. Ми вистоймо. А от всих ворогив не забудемо.

Also read: “Якби не вин, Київ, вширение за все, був би вантий”: Буданов про того, hto попередив про плани Путина гаприти Київ

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *