Activists from Burathi and other governments asked Baidena to help me visit the RU (photo)

Activists from Burathi and other governments asked Baidena to help me visit the RU (photo)

18.07.2022 17:55 (Updated 18.07.2022 at 17:56)Yiga Vinynich Natsiy (ESN), which generally represents the “Revealed Crime of the People”, said the city of Benjad. About this poem Idel.Realii.

In your own right, the national activities of the nation are about one hundred times to bring the people to the real world.

“Нашим зверненням ми долучаємося до проведення Тижня поневолених народів, який щорічно проходить у США з моменту прийняття у 1959 році відповідної Резолюції Конгресом. Через візит президента Байдена на Близький Схід і, ймовірно, у зв’язку з російським вторгненням в Україну, традиційно на галявині біля Білого дому, що відкриває Тиждень поневолених народів, не відбувся, однак ми все одно вирішили приїхати до Вашингтона, оскільки важливо заявити нашу позицію і позбавити монополії Москву, яка претендує виступати від імені наших країн. Ми не бачимо майбутнього наших народів у складі РФ та We do not want to be responsible for the high crime rates of Kremla “, – said the representative of the financial -law firm of the people.

Віталій приїхав до Вашингтона разом із соратниками з Ліги Вільних Націй — буряткою Раджаною Дугар-ДеПонте та татарином Іршатом Хабі, що живуть далеко від американської столиці. Хніх руках – рзянський національний прапор, and also

“Мені, як бурятці, боляче усвідомлювати, що Кремль використовує бурятських хлопців для досягнення своїх злочинних цілей – захоплення нових територій та розширення кордонів імперії. Власне, війна – це все, що Москва здатна запропонувати хлопцям із бурятських сіл. Згинути як гарматне м’ясо на черговій загарбницькій війні росіян. Я не бажаю такого майбутнього для Бурятії та свого народу, тому сьогодні ми тут не тільки для того, щоб засудити військову агресію проти України, але й щоб шукати підтримку серед американського суспільства. Ми, автохтонні народи, які мешкають в Російській Федерації, фактично є заручниками Москви і цього режиму. Нам залишили вибір: або воювати, або сісти у в’язницю, якщо ми не підтримуємо російську агресію”, – пояснює бурятська активістка Раджана Дугар-ДеПонте.

Tatar political emigrant Ershat Gabi shares the plans of God in the following years:

“20 липня ми проведемо онлайн прес-конференцію з учасниками інших національних рухів, що входять до Ліги. Уже 23 липня ми вийдемо на мітинги в різних країнах світу, де заявимо про наше право на самовизначення – право, яке у нас відібрали силою. Мітинги зокрема відбудуться й у США – в Нью-Йорку, Філадельфії та Клівленді. Сьогодні ми в тому ж становищі, що й Україна, Естонія, Литва чи Латвія 40 років тому. Ми добиватимемося деколонізації, і в цій боротьбі нам необхідна підтримка розвинених демократичних країн”.

Ліга Вільних Націй — союз башкирського, бурятського, інгерманландського, козачого, калмицького, татарського та ерзянського національних рухів, які відкрито декларують мету створення нових національних держав і виходу зі складу РФ.

Also read: Do you have any friends in the vineyard against Ukraine? Send a message from China to Russia is even more difficult

IndianLekhak Editor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *