Connect with us

Russia And Ukraine

Russian buyers, including the Eminies, all “prepared” (photo)

Published

on


30.06.2022 12:37 (Updated 30.06.2022 at 12:37)Russia has seen its vision of the Lord’s Supper in the United States of America. On the subject of the operation of the “Pivden” operation.

“Протягом ночі, внаслідок вдало проведеного чергового етапу військової операції із нанесенням вогневих ударів нашими ракетними та артилерійськими підрозділами по острову Зміїний, противник поспіхом евакуював залишки гарнізону двома швидкісними катерами і, імовірно, залишив острів”, – йдеться у повідомленні.

Come to the Temple of the Lord, let us go. Exact results of the operation will be carried out.

Clerk of the Office of the President of the United Kingdom, Andrew Yrmak, also received a brief visit from the Eminian Church.


Видання “Інсайдер” ще до офіційної інформації від українського командування повідомило, що від Зміїного відійшли 5 малорозмірних суден, а російські військові підірвали залишки техніки.


“Сьогодні станом на 06:30 ворог залишив позиції на о.Зміїний. Ряд вибухів, які було чути вночі на острові, здійснювалися безпосередньо противником з метою знищення зразків техніки та документації. Також є інформація, що один із чотирьох вертольотів (попередньо Ка-52 ), який увечері 29 червня підлітав до Зміїного, унаслідок роботи ЗСУ отримав пошкодження та впав у море в районі між о.Зміїним та Одеським газовим родовищем. ВКС РФ проводилися заходи щодо його пошуку, проте до позитивного результату вони не призвели. Вертоліт затонув”, – published journals.

Not only do we not have to worry about our time – we have to do it, as we can make an official comment. Then the great television channels came to pass, and the power of the LORD was upon them. Today, the Russian Minorities share the vision of the Lord with the Lord. Стверджують, оправда, о це “крок добро волі”.

Враховуючи, що окупаційні війська вивели з острова після того, як він опинився під прицільним вогнем українських військ, це означає визнання того, що захиститися від обстрілів на Зміїному вони не могли. Можна припустити, що це пов’язано з постачанням американських РСЗВ Himars, а також протикорабельних ракет “Гарпун”, які можуть діставати до острова та блокувати підхід до нього суден.

“Сьогодні як крок доброї волі російські військові завершили виконання завдань на острові Зміїний і вивели гарнізон, що знаходився там. Світовій спільноті продемонстровано, що Російська Федерація не перешкоджає зусиллям ООН для організації гуманітарного коридору з вивезення сільськогосподарської продукції з території України. Тепер слово за українською стороною , if you do not want to change the color of the Red Sea with your own gifts, you will be able to use the tools of the ship. “, –

You went to the area to watch the video, to play the American Himars. And RSВ simply “manages” the range of technology and purchases.


Also read: Quiz: How do you fill in the blanks with Ukrainian visitors to get to know your Batukich history?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.